В Україні планують запустити в усіх школах відкритий Wi-Fi

20 червня 2017, 10:49
В перелік універсальних цифрових послуг для українців готуються внести відкритий Wi-Fi в школах

Про це заявив радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрій Бірюков під час презентації проекту "Цифровий порядок денний в Україні-2020", повідомляє Укрінформ.

Відео дня

"Ми хочемо ввести універсальні цифрові послуги в конкретних областях: освіті, медицині та інших сферах. Тобто, приходячи до медичної установи, ви в праві вимагати послугу електронної черги або доступ до якихось електронних реєстрів, наприклад, історіям хвороби. Універсальна освітня послуга - це, якщо, на приклад, ви маєте право на вільний доступ до Wi-Fi на певній швидкості, щоб доступ до інтернету був не лише в комп'ютерному класі або кабінеті директора, а був загальнодоступний, також це може бути доступ до якогось цифрового контенту", - пояснив Бірюков.

Введення переліку універсальних цифрових послуг передбачатиметься новим законом про цифрову стратегію в Україні. За словами радника віце-прем'єр-міністра, в цьому законі також буде введена термінологія щодо цифрових технологій.

Бірюков також зазначив, що орієнтовна дата ухвалення закону - перше півріччя 2018 року.

Раніше НВ повідомляло, що Європейська Комісія поставила за мету охопити всі громадські місця Євросоюзу (ЄС) безкоштовним Wi-Fi-доступом.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X