Креаціоністи заявили, що знайшли череп Голіафа — але є кілька важливих але

11 липня, 11:15
Череп, нібито знайдений поблизу Рима (Фото:Творіння молодої Землі)

Череп, нібито знайдений поблизу Рима (Фото:Творіння молодої Землі)

Дослідники з Young Earth Creation заявили, що виявили в Італії величезний череп. На їхню думку, це останки біблійного гіганта Голіафа, убитого каменем із пращі Давида.

Креаціоністи вірять, що Землю створив Бог. Їхній світогляд сперечається із сучасною наукою, до того ж, переконливих доказів свого вчення у прихильників цього вчення вкрай мало.

Відео дня

Але нещодавно вони зуміли знайти ще один. Принаймні, так стверджують креаціоністи з Young Earth Creation.

Вони опублікували фото величезного черепа, який нібито був знайдений неподалік від Риму. Лукас Калабрес, один із членів організації, стверджує, що кістки належать біблійному Голіафу.

Але скептики одразу ж звернули увагу на низку невідповідностей. По-перше, у черепі немає слідів від каменю, випущеного пращею Давида, який убив гіганта, якщо вірити Біблії.

Також там описано місце битви — в долині дуба між Сокхофом і Азекою на південному заході від Єрусалима. Виходячи з цього, зовсім незрозуміло, як череп опинився в Італії.

Біологи звернули увагу і на непропорційний розмір черепа. У біблійних текстах пишеться, що зріст Голіафа становив від 2,05 м до 3 м. А знайдена поблизу Риму голова явно належала комусь набагато більшому.

Тому скептики вважають, що череп не належав ніякому Голіафу. Найімовірніше, він узагалі є підробкою.

Показати ще новини
X