В інтернеті з'явилось зображення, що показує, як насправді виглядав Ісус

15 грудня 2015, 19:53
На зображенні, зробленому колишнім професором Манчестерського університету Річардом Нівом, Ісус Христос кардинально відрізняється від звичного образу

Нів зробив це зображення для освітньої передачі BBC. Хоча ця робота була зроблена більше 10 років тому, зображення знову з'явилось в інтернеті і тепер активно поширюється у соцмережах.

Відео дня

Forensic Anthropologist Richard Neave, this is what Jesus Christ may have looked like. Using information from skulls found at Israeli archaeological sites, this is his rendition. What do you think?

Posted by Don Schwenneker WTVD on Monday, December 14, 2015

Перед відтворенням образу Ісуса Нів дослідив три семітських черепа, знайдені в Галілеї. Вивчення їх будови дозволило створити комп'ютерну реконструкцію м'язів і шкіри, визначити форму губ і носа. Дослідження малюнків I століття допомогло визначити колір волосся, очей та шкіри. Натяк на незвично коротку зачіску був знайдений в Біблії: у Першому посланні до Коринтян апостол Павло зазначає, що довге волосся було для чоловіка безчестям.

Метод, за допомогою якого було відтворено образ Ісуса, схожий на ті, що застосовуються в криміналістиці. На думку професора антропології Алісона Геллоуея з Каліфорнійського університету в Санта-Крузі, він аж ніяк не точний. Він стверджує, що в деяких випадках реконструкція буває дуже схожа на справжню людину, але буває і так, що вона більше нагадує інші реконструкції, зроблені тим самим автором. Тим не менш, він визнає , що зображення, зроблене професором Нівом, "ближче до істини, ніж роботи багатьох великих майстрів".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X