В Австралії викинулися на берег десятки дельфінів

23 березня 2018, 13:04

Понад сто дельфінів загинули після того, як близько 150 особин застрягли в затоці Хамелін, в 315 кілометрах на південь від міста Перт.

Дельфіни були вперше помічені рибалкою вранці 23 березня, повідомляє ABC News.

До моменту початку рятувальної операції більшість дельфінів померли, а кілька особин, що вижили, плавали неподалік берега. Зараз пріоритетом для рятувальників є стан здоров'я тих дельфінів, що вижили.

Відео дня

"На жаль, більшість дельфінів викинулася на сушу вночі та не вижила. На мілководді збереглися лише кілька, і ми сподіваємося сьогодні вивести їх в море. Рятувальним операціями заважатиме погіршення погоди; ми маємо забезпечити безпеку всіх учасників, перш ніж ми будемо переміщати дельфінів", - розповів представник місцевого департаменту біорізноманіття та охорони природи Джеремі Чик.

Координатор служби порятунку Бен Теннок сказав, що відпочиваючих просять триматися подалі від берега. Зараз рятувальники, в тому числі і ветеринари, намагаються повернути дельфінів на більш глибоку воду.

При цьому рибалки попередили про скупчення неподалік затоки великої кількості акул.

"Можливо, мертві та помираючі тварини будуть приманкою, що може привести до того, що акули наблизяться до берега", - попереджають австралійські рятувальники.

Причина, через яку тварини масово викинулися на берег, залишається невідомою. У дельфінів візьмуть зразки ДНК, щоб спробувати з'ясувати причини, через які вони здійснюють подібні "масові самогубства".

A mass stranding of short finned pilot whales at Hamelin Bay Beach . Full story on @ gwn7_news at 5.30

Публікація від GWN7 News (@ gwn7_news)

Навесні 2017 року НВ повідомляло, що в Одеській області на морське узбережжя винесло хвилями кілька десятків мертвих дельфінів, причиною цього були дії браконьєрів.

"Це дельфіни загиблі через свавілля браконьєрів, які в море виставляють сітки на осетрових, в сітки потрапляють дельфіни, які гинуть від задухи. Їх просто викидають в море. За останні дні на узбережжі виявлено кілька десятків трупів в районі Вилкове - Приморське", - зазначив голова Кілійського райради Павло Бойченко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X