В Австралії помітили вимерлого в минулому столітті сумчастого вовка

19 вересня 2016, 17:44
Тварина, дуже схоже на вимерлого в 1936 році сумчастого вовка - тилацина - змогли зняти на відеокамеру. Вчені запевняють, що це не лисиця і не фотомонтаж

Жителька австралійського штату Вікторія, яка поділилася з вченими відеозаписами незвичайної тварини запевняє, що бачила його близько десяти разів. Причому в одному з випадків у полі її зору потрапили і лисиця, і тилацин - зовнішній вигляд і поведінку тварин відрізнялися, зазначає Daily Mail.

Відео дня

За словами керівника групи по дослідженню слідів тилацина в Австралії Нілу Уотерса, є декілька причин, чому він вважає, що істота у відео - безумовно сумчастий вовк.

"У нього типові для тилацина задні ноги. Крім того, у нього неймовірно товста шия, він присадкуватий і дуже кремезний. А також у нього дуже довгий, твердий хвіст, який виглядає як продовження хребта. Певно, у собак подібного не спостерігається", - говорить Уотерс.

Читайте також: Вчені довели, що можна клонувати неандертальця, мамонта і ще 13 вимерлих тварин

Ще одна причина того, що ці записи можуть бути справжніми - абсолютно нехарактерний для собак і лисиць тип сечовипускання - тварина веде себе як кіт, а не як собака.

Менш з тим, зараз вчені вважають, що останній відомий сумчастий вовк помер у зоопарку Хобарта в 1936 році і тоді вигляд був оголошений зниклим.

Показати ще новини
Радіо НВ
X