У Великій Британії закриють всі вугільні електростанції

14 листопада 2016, 17:29
Британський Кабмін прийняв рішення закрити всі електростанції на вугіллі до 2025 року

Уряд країни продовжує політику поетапної відмови від найбільш забруднюючих довкілля копалин і заміни їх на більш чисті джерела, пише The Guardian.

Ґреґ Кларк, міністр енергетики заявив, що уряд послав чіткий сигнал всьому світу, що Велика Британія є хорошим місцем для інвестицій в чисту енергію.

Відео дня

"Заміна вугілля на більш чисті технології, такі, як газ, дозволить значно знизити викиди від використання енергії у Великій Британії", - сказав він.

Рішенню передувало безліч консультацій, у ході яких обговорювалися можливі варіанти зниження вуглецевих викидів в атмосферу, але в результаті було оголошено, що всі вісім вугільних електростанцій Великобританії змусять закритися до 2025 року.

"Зараз доопрацьовується законодавство і змінюються стандарти, що визначають допустимий рівень шкідливих викидів в атмосферу, щоб вугільні станції, існуючі на даний момент, ніяк не змогли їм відповідати", - йдеться у статті The Guardian.

За наступні п'ять років на підтримку відновлюваної енергетики планують виділити з бюджету близько 730 мільйонів британських фунтів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X