У США розробляють дрони, що самознищуються після доставки вантажів

26 жовтня 2015, 17:02
Агентство передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) працює над створенням машин, що самознищуються після доставки вантажів

Фахівці DARPA вважають, що такі машини істотно спростять постачання води, харчів та медикаментів у важкодоступні регіони. Вони дозволять просто забути про відправлений транспорт і не повертатися за ним в гарячі точки чи місця природних катастроф. Вантажівки будуть просто зникати.

Відео дня

Для DARPA створення самознищувальних машин є наступним кроком після проекту VAPR (Vanishing Programmable Resources), розпочатого кілька років тому. Команда VAPR займалася розробками матеріалів, здатних зникнути при необхідності. Їх стараннями на світ з'явився полімер, що переходить з твердого стану в газоподібний, а також скло, що розпадається на крихітні частинки.

«Прогрес, який був досягнутий VAPR, дозволяє приступити до створення більш великих і міцних структур на основі цих матеріалів, розширюючи сфери їх застосування», - говорить керівник проекту VAPR Трой Олссон.

Новий проект отримав назву ICARUS (Inbound Controlled Air-Releasable Unrecoverable Systems) на честь Ікара з грецьких міфів. Його результатом має стати розробка і створення прототипу самознищувального літального апарата, здатного здійснювати точну доставку цінних вантажів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X