У США представили проект нового малопомітного літака - розвідника

15 вересня 2015, 14:42
Підрозділ американського аерокосмічного гіганта Lockheed Martin має намір розробити тактичний розвідувальний літак у рамках проекту TR-X, повідомляє N+1

Зокрема, підрозділ перспективних розробок Skunk Works створить новий літак на базі наявних стратегічних літаків-розвідників U-2 Dragon Lady.

У разі, якщо проектом зацікавляться ВПС США, розробка нового літака може бути завершена до 2025 року. За оцінкою Lockheed Martin, американським ВПС можуть знадобитися 25-30 нових літаків, які зможуть вести розвідку на відносно невеликій відстані вглиб території супротивника. Імовірно, TR-X зможуть виконувати польоти протягом доби.

Відео дня

Інженери планують створювати новий літак із застосуванням технологій малопомітності, він, скоріш за все, буде літати на висоті до 21 кілометра.

За задумом конструкторів, на нових літаках-розвідниках будуть встановлені двигуни F118, такі ж, як і на сучасних U-2, при цьому бортове обладнання TR-X буде відповідати новому стандарту взаємозамінності розвідувальних систем.

Нагадаємо, раніше європейський авіаційний концерн Airbus отримав патент на будівництво надзвукового літака, здатного скоротити подорож з Нью-Йорка в Лондон з семи годин до однієї години.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X