У США побудували сонячну електростанцію на місці будівлі АЕС

13 липня 2017, 13:43
На місці занедбаної атомної станції в штаті Теннессі з'явилися сонячні панелі

Сонячна станція генерує достатню кількість електроенергії, щоб забезпечити близько 100 односімейних будинків, пише Electrek.

Станція побудована в місті Сергойнсвілль, там, де на початку 1980-х років велося будівництво атомної станції. У рік сонячна електростанція виробляє 1400 МВт * год. Термін служби цієї станції становить приблизно 30 років.

Відео дня

Мова поки не йде про те, щоб повністю забезпечувати потреби міста тільки за рахунок сонячної енергетики. Спорудження нової електростанції називають радше символічним кроком.

Журналісти Electrek підкреслюють, що в США налічується близько 80 тисяч покинутих об'єктів індустріального типу, серед них 130 - це непрацюючі атомні станції.

Цікаво, що за даними американських вчених шкода від сонячної електростанції може в 300 разів перевищувати небезпека від АЕС. Сонячні панелі використовують важкі метали, такі, як свинець, хром і кадмій, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. Крім того, у виробництві батарей використовуються сірчана кислота і фосфін.

Раніше НВ повідомляло про те, що 6 липня 2017 року національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом отримала ліцензію Державної інспекції ядерного регулювання України на будівництво і введення в експлуатацію сховища ядерних відходів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X