У США забороняють пластикові пляшки під загрозою штрафу

25 лютого 2016, 13:13
Сан-Франциско став першим містом у США, де торгівля напоями в пластикових пляшках буде повністю заборонена. За порушення заборони накладатиметься штраф в розмірі $1000

За словами голови Комісії з навколишнього середовища, Джошуа Арсе це "ще один важливий крок на шляху до скорочення відходів". "Десятиліттями ми проводили громадські заходи без пластикових пляшок, і ми чудово будемо справлятися без них надалі", - говорить Арсе.

Відео дня

Пластикові пляшки будуть зникати з міста поступово. Продаж напоїв у такій тарі в громадських місцях буде заборонено до 2020-го року.

Заборона на торгівлю пластиковими пляшками вже діє на території 14 національних парків і в низці навчальних закладів США. Проте Сан-Франциско став першим американським містом, яке наважилося на подібні заходи.

Пластикове забруднення є істотною проблемою для навколишнього середовища. Щорічно у світі викидається стільки пластику, що вистачить оперезати планету чотири рази. Приблизно половина пластикових виробів на планеті використовується лише раз, перш ніж відправляється на звалище.

Показати ще новини
Радіо НВ
X