У Росії назвали причину аварії корабля Прогрес

7 грудня 2016, 12:42
Центр управління польотами з'ясував, що Прогрес МС-04 не вийшов на орбіту через аварійне відключення двигуна третього ступеня ракети-носія Союз-У

Корабель був втрачений на висоті 190 км над Тувой, більшість його уламків згоріли в щільних шарах атмосфери. Корабель віз на станцію 2,5 тонни вантажів, включаючи новорічні подарунки для екіпажу, пише ТАСС.

Відео дня

Як повідомляли в Роскосмосі, до 382 секунди політ ракети проходив штатно. Після 382 секунди приймання телеметричної інформації припинилося.

Джерело в ракетно-космічній галузі повідомило, що на 382-й секунді відбулося аварійне вимкнення двигунів, в цей же час сталося механічне відділення корабля. Після цього, за словами джерела, корабельна система управління розпочала роботу за циклограмою автономного польоту - приступила до розгортання антен, сонячних батарей. Однак через те, що корабель не встиг вийти на орбіту, він почав падати і зруйнувався в атмосфері.

Раніше серед причин падіння вантажівки називалися недбалість при виробництві двигуна РД-0110 третього ступеня ракети-носія Союз-У і технічні проблеми на борту корабля.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X