У Південній Кореї побудують лінію надшвидкісного потягу Hyperloop

22 червня 2017, 16:48
Компанія Hyperloop Transportation Technologies створить в Південній Кореї лінію перспективної транспортної системи Hyperloop

У проекті під назвою HyperTube Express беруть участь також Університет Ханьянга, Корейський інститут цивільного будівництва і будівельних технологій і представники урядових організацій, повідомляє TechCrunch.

Відео дня

Компанія HTT допомагатиме корейським інститутам і організаціям з розробкою і випробуваннями транспортної системи. Раніше Hyperloop Transportation Technologies вже уклала угоду з урядом Словаччини про розробку траси Hyperloop в центральній Європі.

Першу гілку вакуумних тунелів планується здати в експлуатацію вже до 2021 року. Передбачається, що шлях в 320 кілометрів між містами Сеул і Пусан на новому виді транспорту займе близько 20 хвилин, тоді як на машині відстань долається за три години.

Hyperloop - проект вакуумного поїзда, запропонований американським мільярдером Ілона Маском. На даний момент він не реалізований, але створенням прототипів займаються три компанії: SpaceX, Hyperloop One і Hyperloop Transportation Technologies.

У квітні 2017 року НВ повідомляло, що компанія Hyperloop One розкрила свої плани по випробуванню надшвидкісних поїздів і будівництва мережі з 11 гілок для нового виду транспорту.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X