У Німеччині відмовляються від одноразових стаканчиків

1 листопада 2016, 15:39
Берлінські кав'ярні стали продавати каву на винос в чашках, а не в одноразових стаканчиках

Власники деяких столичних кафе почули екологів, які попереджають про негативний вплив одноразового посуду на навколишнє середовище, повідомляє сайт Sudtirol News.

Завдяки так званій "депозитній системі" багаторазового використання чашок деякі кафе і кавові магазини хочуть зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище від пластикового посуду. Працює система таким чином. При покупці кави відвідувачі можуть придбати багаторазову чашку з силіконовою кришкою. А плату за неї у розмірі чотирьох євро вони отримують назад в тому випадку, якщо повернуть чашку в кафе.

Відео дня

"У мене прямо в кафе сиділи люди з паперовими стаканчиками з пластмасовими кришками і я подумав: гей, щось не так у нашому споживанні. Ми повинні бачити, що ми насправді робимо і беремо на себе відповідальність за те, як ми споживаємо", - розповідає один із власників берлінського кафе, що бере участь в експерименті.

Цей експеримент буде працювати в Берліні до кінця листопада, в ньому беруть участь 12 розташованих неподалік одна від іншої кав'ярень. Повернути чашку можна в будь яку.

Як повідомляло НВ, у вересні 2016 року французькі законодавці вирішили, що всі пластикові тарілки, чашки і столові прилади будуть заборонені вже до 2020 року. А всі подібні одноразові прилади повинні бути виготовлені з матеріалів, які можуть бути перетворені в компост.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X