У Китаї виявили скелет викопного крокодила

12 червня 2017, 15:46
На північному сході Китаю знайшли скам'янілості крокодила крейдяного періоду, тобто віком понад сто мільйонів років

Крім скелета крокодила палеонтологи знайшли кістки, що належать щонайменше шести різним видам динозаврів крейдового періоду, пише Сіньхуа .

Палеонтологи Китайської академії наук і одного з місцевих археологічних центрів почали розкопки в кінці травня, через рік після того, як в травні минулого року в горах Луншань на території міста Яньцзи були знайдені скам'янілі останки динозаврів.

Відео дня

Скам'янілий крокодил завдовжки близько 1,5 метра був виявлений 1 червня. Він добре зберігся від голови до хвоста, з чіткими відбитками шкіри. Знахідка є досить рідкісною для пласта крейдяного періоду в Китаї.

"Крокодили і динозаври жили разом, це означає, що в цьому місці може бути ще більше скам'янілостей", - сказав науковий співробітник Інституту палеозоології хребетних і палеоантропології Цзінь Чанчжу.

Археологи також виявили велику кількість зубів і різних кісток, що належать як мінімум шести різним видам динозаврів. Більшість з них добре збереглися. Крім того, тут були знайдені скам'янілі останки черепахи.

Раніше НВ повідомляло, що 10 червня 2017 року співробітники природного парку Тузловські лимани на півдні Одеської області під час огляду території натрапили на останки мамонта .

Показати ще новини
Радіо НВ
X