У Дубаї побудують унiкальний хмарочос

15 лютого 2017, 08:04
Мода на 360 вийшла далеко за межі відео. До 2020 року в Дубаї буде побудований перший в світі хмарочос, що складається з 80 поверхів, що обертаються один відносно iншого

Дубай - одне з найбільш інноваційних міст світу. Тут розташовані найбільші технологічні у світі готелі, тут планується запустити перший потяг по технології Hyperloop, тут вже влітку 2017 року запустять перші пасажирські дрони. Пожежні тут використовують реактивні ранці для того, щоб добиратися до високих будівель.

Відео дня

Але до 2020 року Дубай збирається збільшити свій відрив від інших мегаполісів, побудувавши перший в світі хмарочос, що обертається. Він складатиметься з 80 поверхів, кожен з яких буде обертатися відносно центральної осі.

При цьому швидкість і напрямок обертання кожного поверху його мешканці зможуть вибирати самі. Причому, з допомогою голосового управління.

Унікальність будівлі буде в тому числі і в тому, що мешканці зможуть спостерігати світанок і захід сонця з одного і того ж вікна, просто повертаючи свій поверх відповідним чином протягом дня.

При погляді з боку хмарочос буде постійно в русі.

Між поверхами будуть розташовані вітряні турбіни, які будуть генерувати електроенергію для потреб будівлі.

Проект такого хмарочоса ще в 2008 році оприлюднив відомий архітектор Девід Фішер. Приблизна мінімальна вартість квартир в цьому хмарочосі складе не менше $30 млн, повідомляє Mashable.

Читайте також - Влітку 2017 року в Дубаї з'являться пасажирські дрони

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X