У Бразилії виявили кажана з двома головами

1 серпня 2017, 13:49
Бразильські зоологи знайшли в лісах країни труп двоголової кажана

Це всього третій випадок виявлення кажанів з подібною аномалією, пише Live Science.

"Я був абсолютно вражений цією знахідкою. Я побачив велику кількість кажанів в моїй кар'єрі, частина з яких мала дуже цікаві морфологічні ознаки, але жоден з них не був настільки дивним, як ці близнюки", - розповідає Марсело Ногейра з університету північного Ріо -де-Жанейро.

Відео дня

Оскільки тварини не відразу були передані в лабораторію університету, неясно, ці сіамські близнюки були мертвонародженими або вони померли незабаром після народження.

Вчені з'ясували, що "половинки" летючої миші залишалися незалежними один від одного приблизно до рівня грудної клітини, де вони з'єднувалися, в тому числі і на рівні хребта. У кажанів були дві голови і два серця.

Знахідки такого роду дуже рідкісні - подібні сіамські близнюки зазвичай вмирають невдовзі після народження, а їх тіла з'їдають падальщики. Відзначається, що вивчення двоголового кажанаі допоможе вченим зрозуміти, як виникають подібні порушення розвитку, в тому числі і у людини.

Раніше НВ повідомляло, що в червні 2017 голландські рибалки випадково спіймали в Північному морі двоголового дельфіна виду морська свиня або Phocoena phocoena. Рибалки зробили безліч фотографій тваринни і викинули її за борт

Показати ще новини
Радіо НВ
X