Створюйте аватарів. Влада Тувалу хоче врятувати свою країну, перемістивши її до метавсесвіту

17 листопада 2022, 20:02
Ексклюзив NV
Тувалу у метавсесвіті (Фото:CC)

Тувалу у метавсесвіті (Фото:CC)

Під час кліматичної конференції ООН COP27 в Єгипті влада Тувалу заявила, що хоче створити цифрову копію своєї країни у метавсесвіті. Таким чином вони хочуть привернути увагу до проблеми глобального підвищення рівня моря.

Величезна частина острівних держав Тихоокеанського регіону в найближчі десятиліття може зануритися під воду через глобальне потепління та підвищення рівня моря. Серед країн у групі ризику — більшість суверенних та незалежних територій Океанії.

Відео дня

Незважаючи на те, що найбагатші країни Європи, Азії та Америки несуть безпосередню відповідальність за забруднення планети та вуглецеві викиди, вони не поспішають рятувати острови в Тихому океані із загальним населенням у кілька мільйонів осіб.

«Ви зацікавлені в тому, щоб зберегти свою економіку, а я зацікавлений у тому, щоб врятувати своїх людей», — заявляв кілька років тому кліматичний активіст і колишній прем'єр-міністр Тувалу Енеле Сопоага у своєму зверненні до австралійських політиків.

Нещодавно влада Тувалу вигадала новий спосіб заявити про себе: для привернення уваги до проблеми місцеві політики хочуть створити цифрову копію острова в метавсесвіті.

Крім неоднозначності самої концепції метавсесвіту, створення ще однієї величезної онлайн-інфраструктури може погіршити кліматичні проблеми через високу енергоємність. Але розберемося з усім по порядку.

Показати ще новини
Радіо NV
X