Сусіди? Вчені виявили нову потенційно населену планету

25 січня 2017, 17:47
Нова екзопланета, на якій може бути життя, виявлена в системі Wolf 1061 приблизно в 14 світлових роках від Землі

Нове дослідження припускає, що планети навколо зірки Wolf 1061 потрапляють в так звану населену зону - що робить їх одними з найбільш ймовірних кандидатів в планети, на яких є життя, повідомляє Science Alert.

Відео дня

Група астрономів з Університету штату Каліфорнія в Сан-Франциско вже знають про три планети, що обертаються навколо Wolf 1061, але планета Wolf 1061c представляє особливий інтерес.

"Система Wolf 1061 має важливе значення, тому що знаходиться досить близько, і це дає інші можливості для подальших досліджень, щоб побачити, чи дійсно там є життя", - говорить провідний дослідник Стівен Кейн з Університету Сан - Франциско.

Нові дані свідчать про те, що Wolf 1061c може мати атмосферу, подібну до тієї, яка була на Венері мільйони років тому, тобто вода на планеті не може довго перебувати в рідкому стані. За словами вчених, те, що вони спостерігають на планеті, "підозріло схоже на парниковий ефект".

Також, на думку дослідників, знайдені планети не мають стабільного клімату, оскільки орбіти цих об'єктів витягнуті, що призводить до зміни відстані від рідної зірки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X