США вирішили створити дрон для знищення балістичних ракет

20 серпня 2015, 05:36
Агентство протиракетної оборони США збирається створити новий висотний дрон з великою тривалістю польоту, який буде озброєний компактним лазером

Новий безпілотний літальний апарат буде застосовуватися для знищення балістичних ракет на початковій траєкторії польоту, передає N+1.

При цьому лазерна установка повинна бути досить потужною, щоб безпілотнику не треба було необхідності заходити в зону дії систем протиповітряної оборони.

Відео дня

Пентагон збирається до 2018-2019 року розглянути кілька варіантів розміщення лазерних установок на дронах і вибрати платформу. Перший політ безпілотника з малопотужним лазерним випромінювачем планується здійснити вже в 2021 році.

БПЛА повинен буде здійснювати польоти на висоті близько 20 тисяч метрів: на даній висоті повітря має мінімальну кількість домішок, які могли б знизити потужність лазерного променя. Також з цієї висоті дрону будуть доступні різні цілі на більшій відстані.

Маса майбутньої лазерної установки буде відносно невелика. Пентагон має намір довести цей показник до 3-5 кг на 1 кВт потужності, тобто мегаватна установка буде важити близько 3-5 т. У міру модернізації вагові показники установки планується довести до 2 кг на 1 кВт потужності.

Раніше американські вчені представили надлегкий пористий метал, здатний триматися на воді.

Показати ще новини
Радіо НВ
X