SpaceX вперше повторно запустила ракету Falcon 9 Block 5

7 серпня 2018, 11:17

Компанія SpaceX вкотре запустила супутник на геостаціонарну орбіту, але при цьому вперше повторно використала варіант Block 5 ракети Falcon 9.

Компоненти ракети вирушили в космос удруге, після успішного старту 11 травня, пише Engadget.

Block 5 є остаточною версією ракети Falcon 9, яку SpaceX планує повторно використати до 100 разів. Перерва між травневим і серпневим запусками пояснюється тим, що команді довелося розбирати і перевіряти ракету, щоб переконатися, що вона не потребує розбирання після кожного рейсу.

Відео дня

Те, що компанії було потрібно всього кілька місяців, щоб відправити ракету назад на стартову панель, дуже перспективно і може ознаменувати початок ери доступніших рейсів із багаторазовими компонентами.

Ракета-носій Falcon 9 з індонезійським телекомунікаційним супутником стартувала з бази ВПС США, розташованої поблизу космодрому на мисі Канаверал. Запуск відбувся о 01:18 за часом Східного узбережжя США (8:18 за Києвом).

Незабаром після старту перший ступінь американської ракети Falcon 9, який виконує роль розгінного блоку, зробив у вівторок заплановану повторну посадку на морську платформу "Я все ще люблю тебе". Таким чином, незабаром компанія SpaceX, швидше за все, здійснить третій запуск цієї ракети.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X