SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9

5 березня 2016, 07:57
Компанія Ілона Маска SpaceX завершила другий за рік успішний запуск космічної ракети Falcon 9, який також був одним з найбільш важкодосяжних на сьогоднішній день

Як повідомляє Business Insider , запуск ракети Falcon 9 був проведений рівно о 6:35 вечора за східним часом у п'ятницю, 4 березня. Ракета вивела на орбіту супутник зв'язку SES-9 вагою 17,5 тис. фунтів.

Відео дня

"Метою SpaceX була доставка супутника SES-9 на орбіту на висоту близько 25 тис. миль над рівнем моря. Очевидно, що потрібен деякий час, щоб ракета досягла таких великих висот", - пише видання.Відзначається, що поточний запуск космічної ракети став однією з найскладніших місій SpaceX на теперішній час.

Повідомляється також, що ракета зробила жорстку посадку, хоча було заплановано посадити першу ступінь Falcon 9 на платформу в океані. Успішна посадка є важливим кроком у наближенні епохи дешевих космічних польотів на багаторазових ракетах.

Раніше НВ повідомляло, що запуск ракети Falcon 9 зі супутником зв'язку переносився чотири рази. Останній раз SpaceX скасувала запуск ракети з космодрому на мисі Канаверал через несправність, яка була виявлена в системах ракети під час підготовки запуску.

Показати ще новини
Радіо НВ
X