Скелети в підвалі. Поблизу Оксфорда знайшли незвичайне поховання

17 квітня 2019, 09:14
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Десятки скелетів часів неоліту, включаючи скелети людей, які, можливо, стали жертвами людських жертвоприношень, були виявлені в майже 3000-річному поселенні у Великобританії.

Були знайдені останки 26 осіб часів залізного віку і римлян, повідомляє CNN .

Вченими були знайдені в тому числі жінка з відрізаними ногами і зав'язаними за головою руками, а також чоловік з черепом, покладеним біля його ніг. У поселенні була також виявлена колекція інструментів різних періодів часу.

Відео дня

Всі знахідки були зроблені інженерами, які прокладали водопровідні труби в Оксфордширі. Археологи, які оглянули рештки, вважають, що знайдені люди були з того ж співтовариства, яке брало участь у створенні Уффінгтонського білого коня, доісторичної скульптури з крейди на сусідньому пагорбі.

"Ці результати відчиняють унікальне вікно в життя і загибель спільнот, які ми часто знаємо тільки по їх монументальних будівлях, таких як городища або білий кінь Уффінгтона", - заявив Паоло Гуаріно, співробітник проекту з археології в Котсволді.

"Результати аналізу артефактів, кісток тварин, людських скелетів і зразків грунту допоможуть нам додати важливу інформацію про історію спільнот, які так багато років тому займали ці землі", - додав він.

Група вчених вже вивезла останки з місцевості для проведення судово-медичної експертизи. Результати "дозволять поглянути на переконання і забобони людей, що жили в Оксфордширі до римського завоювання. Докази в інших місцях показують, що поховання в ямах могли бути пов'язані з людськими жертвами", - сказав Ніл Холбрук, виконавчий директор Cotswold Archeology.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X