Швидкісний поїзд Hyperloop розігнали до 310 кілометрів на годину

3 серпня 2017, 10:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Hyperloop One провела нову фазу випробувань свого надшвидкісного потягу

310 кілометрів на годину - це найбільша швидкість, яку вдалося на даний момент розвинути під час випробувань Hyperloop, повідомляє Futurism .

Випробування були проведені на тестовій ділянці в штаті Невада, на дистанції в 500 метрів. Поїзд розігнався на перших 300 метрах, після чого загальмував. Капсулу XP-1 тестували в умовах технічного вакууму. Досягнута швидкість більш ніж в два рази перевищила ту, яку поїзд показав на перших випробуваннях в Неваді.

Відео дня

Відзначається, що подальші тести будуть проводитися в країнах, зацікавлених в новій технології.

"Ми отримали Hyperloop, який працює. Це світанок технології і це привід вже зараз говорити про комерціалізацію Hyperloop. Ми вже ведемо переговори з урядами по всьому світу", - розповів після випробувань співзасновник Hyperloop One Шервин Пішевар.Hyperloop - це розроблена Маском транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 500 кілометрів на годину.

Раніше НВ повідомляло, що в кінці липня 2017 року творець технології Hyperloop Ілон Маск оголосив, що отримав "усний дозвіл" l на будівництво тунелю з Вашингтона в Нью-Йорк.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X