На британському пляжі знайшли дивні рештки. Вчені підозрюють, що це шлунок кита

16 листопада 2022, 13:35
Користувачі припускали, що це може бути метеозонд, що впав (Фото:Helen Marlow)

Користувачі припускали, що це може бути метеозонд, що впав (Фото:Helen Marlow)

Місцева мешканка Хелен Марлоу вигулювала свого собаку на пляжі Марасіон, неподалік Пензансу в Корнуоллі, Англія, де виявила незвичайну «м’ясисту речовину».

Жінка натрапила на субстанцію приблизно на півдорозі до берега невдовзі після того, як відступив приплив. Вона зазначила, що жодних «різких, неприємних чи гнильних запахів» при цьому не відчула.

Відео дня

Марлоу розповідає, що не могла змусити себе торкнутися субстанції, а коли вона спробувала посунути її чоботом, маса почала «розгойдуватися як велике жирне желе».

Вона вирішила сфотографувати субстанцію та відправити знімки до групи Британського товариства вивчення морського життя у Facebook. Там вона отримала змішані припущення про те, чим це могло бути: китова плацента, мішки з піском і спущений метеозонд.

Helen Marlow
Фото: Helen Marlow

Фотографія привернула увагу групи Marine Strandings Фонду дикої природи Корнуолла. Спочатку вони також припускали, що це плацента кита, проте після додаткових консультацій дослідники дійшли висновку, що це шлунок кита. До якого саме виду він належить — наразі встановити складно.

Вчені припускають, що шлунок принесло морем від кита, який помер далеко від узбережжя, і тепер розкладається десь у відкритому океані. Проте, вивчити вміст шлунка вже не вдасться — його або забрало наступним припливом, або з'їли морські птахи та риби.

Показати ще новини
Радіо NV
X