Секс на благо. Сайт Pornhub запустив акцію в підтримку популяції панд

18 березня 2017, 20:02
PornHub запропонував займатися сексом в костюмах панд і знімати це на відео

Такі ролики, на думку представників сайту, не тільки звернуть увагу на вимирання бамбукових ведмедів, але і допоможуть їм частіше розмножуватися, пише Mashable.

Дослідники виявили, що, коли панди дивляться своє "панда-порно", вони отримують імпульс для розмноження. Проблема полягає в тому, що вченим (і пандам) не вистачає кадрів гарної якості, на яких був би зафіксований процес розмноження бамбукових ведмедів.

Відео дня

"PornHub пропонує вам зняти ваше авторське "панда-порно", щоб спонукати панд робити це", — заявили автори ідеї в ролику Panda Style.

Представники ресурсу пообіцяли перераховувати у фонд допомоги пандам по 100 доларів за кожен опублікований на сайті ролик і по центу за кожен перегляд протягом місяця. Зараз на сайті PornHub більше двохсот роликів з ключовим словом Panda, кожен з яких зібрав десятки тисяч переглядів.

Однією з причин, що викликає у панд складності з розмноженням, є репродуктивний цикл цих ведмедів: самка готова до сексу лише кілька днів на рік. Крім того, для успішного парування пандам необхідно приймати досить специфічні позиції, про які не здогадуються деякі тварини, що живуть в зоопарках.

Раніше НВ повідомляло, що в 2016 році Міжнародний союз охорони природи і природних ресурсів (WWF) прибрав гігантську (більшу) панду зі списку тварин, яким загрожує вимирання. Тепер її статус визначено як "вразливий".

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X