Рух хмар Юпітера показали в новому відео

11 травня 2018, 21:07

Вчений-любитель Джеральд Ейхштедт використовував фотографії з зонда Juno, щоб показати рух хмар на Юпітері.

Математик Джеральд Ейхштедт є членом Планетарного товариства. Він обробив нові зображення Juno у вільний час, пише Science Alert.

Він створив відео із зображень, зроблених апаратом JunoCam 1 квітня цього року. Фотографії були зроблені з відстані приблизно 24 749 кілометрів над хмарними вершинами.

Відео дня

Ейхштедт змінив зображення так, щоб вони відповідали одній і тій же точці огляду. Це дозволило йому прямо порівняти їх, точніше виміряти зміни в хмарах. Потім він змоделював рух окремих пікселів, щоб створити анімацію того, як хмари потрапили з точки A в точку B.

Ейхштедт зазначив, що це анімація є скоріше доказом концепції. З великою кількістю зображень з зонда Juno, які надали б додаткові точки даних, може бути екстрапольоване довший відео.

"Грунтуючись на цій початковій роботі, ми можемо додати більше змінних, які дадуть нам більш докладний опис і фізичне розуміння атмосфери Юпітера", - підкреслив дослідник.

Раніше НВ повідомляло, що NASA опублікувало новий знімок гігантського урагану на Юпітері, який був зроблений автоматичною станцією Juno під час зближення з газовим гігантом Сонячної системи. Зображення з поліпшеною передачею кольору складається з трьох окремих знімків, зроблених 1 квітня 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X