Прощай, димар. Великобританія закриває всі вугільні електростанції

18 листопада 2015, 19:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
До 2023 року на спалювання вугілля будуть накладені обмеження, а в 2025-му електростанції даного типу зовсім припинять своє існування на території Сполученого Королівства. Міністр енергетики і зміни клімату Великобританії Ембер Радд заявила, що це крок на шляху до переходу на більш безпечні, доступні і чисті джерела енергії"

"Не можна, щоб країна з такою розвиненою економікою, як у Великобританії, покладалася на вугільні електростанції 50-річної давності, що забруднюють атмосферу, викидаючи вуглец", - вважає міністр.

Відео дня

Скорочуючи рівень шкідливих викидів і інвестуючи в "нову енергетичну інфраструктуру, яка відповідає духу 21 століття", уряд Великобританії сподівається підвищити роль таких джерел енергії, як вітер і сонце. Це дозволить країні впоратися з завданням, поставленим директивою ЄС з поновлюваних джерел енергії. Нею передбачено, що до 2020-го року 30% енергії, виробленої в Британії, повинні давати поновлювані ресурси.

В даний час на території країни діє 15 вугільних електростанцій, на які припадає 28% виробленої енергії. Ще 48% приносять газові електростанції. Ядерна енергія приносить близько 16%.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X