Поруч із Землею пролетів багатометровий астероїд

3 жовтня 2017, 07:07
Астероїд розміром з автобус пролетів в понеділок на порівняно близькій відстані від Землі

Скала, яку назвали 2017 SX17 пролетіла між Землею і Місяцем, на відстані 87 тисяч кілометрів від нашої планети, пише Space.com.

Цей астероїд був виявлений 24 вересня. Згідно з розрахунками вчених, він робить один оборот навколо Сонця за 467 днів. Розміри небесного тіла становлять приблизно 8 метрів в ширину, а максимальний розмір в поперечнику становить 14 метрів.

Відео дня

Дослідники з Лабораторії реактивного руху NASA в каліфорнійському місті Паседена відзначають, що астероїд з 24 вересня вивчали кілька телескопів, в тому числі Оглядовий телескоп Panoramic і обсерваторія в Арізоні. Загрози для Землі цей астероїд не ніс.

Додамо, що зараз фахівці NASA зараз стежать за наближенням іншого астероїда - 2012 TC4, який промчить повз Землю 12 жовтня на відстані 43,5 тисячі км, тобто значно ближче, ніж 2017 SX17.

Раніше НВ повідомляло, що в п'ятницю, 1 вересня, гігантський астероїд Флоренс діаметром 4,4 км успішно розминувся із Землею. Небесне тіло пролетіло в 7 млн км від Землі (близько 18 відстаней між Землею і Місяцем).

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X