Тепер грошей винен. Англійський пенсіонер знайшов на своїй ділянці руїни 800-літнього палацу

12 березня 2021, 22:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Будівництво бунгало британця Чарльза Поула було призупинено після того, як під його галявиною були виявлені руїни давно втраченого 800-літнього палацу.

Тепер, за умовами будівельної компанії, він повинен заплатити за археологічні розкопки. Поуп говорить, що йому загрожує рахунок в 15 000 фунтів стерлінгів.

81-річний банкір на пенсії Чарльз Поул сподівався переїхати в нещодавно побудоване бунгало в своєму саду і продати свій будинок. Але будівельники знайшли під його галявиною останки давно втраченого 800-річного єпископського палацу.

Відео дня

Палац, який будували і оновлювали відразу два єпископи з Бата і Уеллса — Дрокенсфорд і Шрусбері, був завершений в XIII столітті, але в XVIII занепав і був знесений. Історики двісті років вважали, що він розміщувався в іншому місці, неподалік.

«Це стало великим сюрпризом. Було приємно почути, що на цьому місці є щось дійсно важливе, але розслідування обійдеться мені приблизно в 15 000 фунтів стерлінгів і затримує будівництво бунгало. Я радий, що вони його знайшли, але я теж не задоволений, тому що вони затримали розбудову дому», — визнав Поуп.

За його оцінками, розкопки, перепроектування планів фундаменту, витрати на будівництво і додаткові матеріали обійдуться приблизно в 15 000 фунтів стерлінгів.

Представник історичного товариства South West Heritage Trust сказав, що руїни є важливою знахідкою.

«Залишки будівлі явно відносяться до середньовіччя і являють собою два етапи розвитку цього місця. Вони є важливою знахідкою, і землевласник, археологи, будівельники і архітектор працюють над збереженням пам’ятника. Роботи знаходяться під наглядом археологів з South West Heritage Trust», — підкреслив експерт.

Раніше НВ писав, що в 2020 році скарб із 64 монет, які на сьогодні оцінюються в суму близько 14000 фунтів стерлінгів, був знайдений сім'єю в саду їхнього будинку в британському Нью-Форест.

Скарб містить монети з часів Едуарда IV до його внука Генріха VIII, причому серед них є незвичайні монети з ініціалами дружин Генріха VIII, розповіли співробітники Британського музею.

Ян Річардсон, хранитель скарбів музею, сказав, що люди, очевидно, проводили більше часу в своєму саду, «що призвело до зовсім несподіваних археологічнихє відкриттів».

Так було і з неназваною сім'єю з Нью-Форест, яка викопала 63 золоті монети і одну срібну монету 15 і 16 століть. «Вони пухкими грунт, і раптово ці монети вискочили з землі … чудесним чином. Це досить шокуюча знахідка для них і дуже цікава для нас», — сказав Річардсон.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X