Океанологи вперше зняли на відео загадкового кита

9 березня 2017, 11:56
Один із самих невловимих видів китів у світі - ременезуб Тру - потрапив в об'єктив камери в районі Азорських островів

Рідкісний вид китів було відкрито більше ста років тому, але до цих пір у людей не було записів цієї тварини в дикій природі, повідомляє CBS.

"Уявіть собі: ці тварини розміром з слонів, яких ми просто не могли знайти. Коли я побачила відео, я просто не могла повірити в це", - розповідає морський біолог Натача Агілар де Сото.

Відео дня

Крім відео, дослідники отримали детальні підводні фотографії живих самок і самців. За словами вчених, група китів у відео демонструвала скоординовану поведінку, що характерно і для інших видів ременезубів.Ременезуб Тру — вид зубатих китів, поширений в помірних водах північної і південної частин Атлантичного океану і в південній частині Індійського океану. Вони харчуються молюсками і досить рідко підпливають до берегів, надаючи перевагу відкритому океану. Вони були відкриті в 1913 році американським зоологом Фредеріком Тру. За минулі роки вчені і моряки бачили цих китів лише кілька десятків разів, і ніколи не ловили. Труп такого кита був вперше знайдений лише в листопаді 2012 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X