Знайдені свідоцтва, що Нікола Тесла передбачив появу дронів понад століття тому

22 серпня 2016, 10:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Технолог з США Метью Шройер опублікував в мережі фрагмент патенту, отриманого Ніколою Теслою в кінці XIX століття. У ньому винахідник описує потенціал безпілотної машини для використання у військових конфліктах

Відомий винахідник отримав патент в листопаді 1898-го року. У ньому Тесла стверджував, що його винахід "відрізняється від усіх систем, які забезпечують управління механізмами" і дозволяє обійтися без "дротів, кабелів або будь-яких інших форм електричного або механічного зв'язку з об'єктом".

Відео дня

Замість цього, вчений пропонував використовувати "хвилі, імпульси або випромінювання", які надходять на "пристрій, встановлений на рухомому об'єкті, і забезпечують виконання необхідних дій", поки об'єкт знаходиться в зоні їх дії.

Тесла припускав, що його метод дистанційного керування може застосовуватися як в наукових, так і комерційних цілях. Однак найбільший потенціал для нього він бачив у військовій справі, завдяки "необмеженій руйнівності", яка зрештою приведе до встановлення миру між народами.

"Тесла написав у своєму патенті на дроноі, що безпілотні апарати принесуть мир за рахунок гарантованого взаємного знищення", - написав Шройер в коментарі до фрагмента патенту Тесли.

Таким чином, відомий винахідник зміг передбачити появу дронів і навіть появу такої страшної зброї, що її власники самі будуть боятися застосовувати його. Втім, у ролі останнього виступили не безпілотники, а ядерна зброя.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X