Ніагарський водоспад "вимкнуть" на півроку

27 січня 2016, 18:34
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Чиновники штату Нью-Йорк планують осушити американську сторону Ніагарського водоспаду, щоб замінити столітні мости

Більша частина річки Ніагара протікає через водоспад Підкова, що знаходиться на території Канади. Планується побудувати перекриття, яке повністю спрямує потік на канадську частину, "розвантаживши" менш великі водоспади Американський і Фата. Вони залишаться без води менше ніж на 6 місяців.

Відео дня

Це дасть можливість замінити мости, що ведуть на острів Гоут. Мости були побудовані в 1900 році і з тих пір їх стан погіршувався. В минулому році було вирішено, що вони не підлягають ремонту і потрібно спорудження нових. Тимчасове осушення необхідно, оскільки воно полегшить процес знесення старих мостів і дозволить переконатися в міцності фундаменту нових.

З даною пропозицією виступили чиновники з управління з питань парків штату Нью-Йорк, і йому ще належить отримати схвалення.

Раніше американська сторона Ніагарського водоспаду осушувалась у 1969 році заради геологічного дослідження, проведеного інженерними військами США. Примітно, що ця подія привернула увагу туристів. Всього за один вікенд подивитися на водоспад без води приїхало майже 90 тисяч туристів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X