Конгрес США визнав, що НЛО не були створені людиною і ймовірно можуть загрожувати цивілізації. Що далі?

24 серпня, 20:03
Ексклюзив НВ
Як мінімум частина виявлених раніше НЛО безперечно були створені не людиною, впевнені в Пентагоні. (Фото:US DEPARTMENT OF DEFENSE)

Як мінімум частина виявлених раніше НЛО безперечно були створені не людиною, впевнені в Пентагоні. (Фото:US DEPARTMENT OF DEFENSE)

Конгрес США у новому звіті визнав, що деякі з виявлених НЛО були створені не людиною. Американська влада впевнена, що зараз потенційна загроза є реальною.

Довгий час вивчення НЛО американцями відбувалося в таємниці, однак у 2020 році влада США зізналася, що у них є група, яка вивчає НЛО, або, як їх зараз прийнято називати, НПЯ (невідомі повітряні явища).

Відео дня

У своєму першому звіті, який вийшов минулого року, Пентагон офіційно підтвердив, що військові та розвідка США активно вивчають цю тему. У відомстві розповіли про майже два десятки НЛО, які рухалися незвичайними траєкторіями (різкі маневри, зависання в повітрі, рух проти вітру). Швидкість деяких із них нібито перевищувала швидкість звуку, проте жодних глобальних висновків там не було.

Вже кілька місяців тому Пентагон провів перше відкрите слухання на тему вивчення НЛО за останні пів століття. На ньому військові чиновники не тільки розповіли про те, що саме вони роблять для дослідження НЛО, а й показали нові відео з невідомими летючими об'єктами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X