Це правда Земля? П’ять дивовижних природних явищ, які не пояснити без науки

26 липня, 21:00
Ексклюзив НВ
Рожеве озеро в Австралії (Фото:outlookindia.com)

Рожеве озеро в Австралії (Фото:outlookindia.com)

У світі є багато незвичайних явищ, природу яких важко пояснити. Але варто копнути трохи глибше, і наука розставляє все по своїх місцях.

Нещодавно полярники в Антарктиді спостерігали рідкісне явище, під час якого небо підсвічувалося яскраво-рожевим світлом. Таке свічення було викликане виверженням вулкана Тонга, викиди якого заломлюють сонячні промені в атмосфері.

Відео дня

Паралельно з цим, в Австралії небо також забарвилося в рожеві кольори. Щоправда, причиною цього стала діяльність людини: у місцевій фармацевтичній компанії пояснили, що вони використовують люмінесцентні лампи різних світлових спектрів для вирощування медичного канабісу в теплицях.

Попри наявність набагато негативніших наслідків діяльності людей на Землі, на різних континентах залишилося ще багато унікальних явищ, які, на перший погляд, не підлягають поясненню.

На жаль — чи на щастя — більшість місць, де можна спостерігати такі явища, стали популярними туристичними напрямками. Хоча деякі з них можуть бути по-справжньому небезпечними для вашого життя.

НВ зібрав п'ять найцікавіших природних аномалій, про які має знати кожен.

Показати ще новини
Радіо НВ
X