Науці - бути. Міністерство освіти запустило бот для допомоги вченим, студентам та інноваторам

21 березня 2022, 13:52
МОН запустив зручний інструмент для пошуку можливостей для вчених, студентівта стартаперів (Фото:alexeynovikov/depositphotos)

МОН запустив зручний інструмент для пошуку можливостей для вчених, студентівта стартаперів (Фото:alexeynovikov/depositphotos)

Telegram-бот допомагає знайти нові можливості для українських вчених та інформує їх про новини української науки.

Новий інструмент покликаний допомогти знаходити актуальну для українців інформацію щодо роботи та навчання як у межах країни, так і за кордоном.

Зараз бот пропонує програми для проведення досліджень у гуманітарних та точних науках, а також можливості для продовження навчання студентів усіх академічних напрямків.

Відео дня

Для детального ознайомлення з усіма пропозиціями для студентів та наукових співробітників бот пропонує скористатися сайтом https://scienceforukraine.eu/ . Цей сервіс є продуктом роботи вчених з усього світу, стурбованих перспективами української науки в умовах війни.

Окрім міжнародного співробітництва, InfoScienceBot розміщує пропозиції українських компаній. З його допомогою можна знайти офіс або коворкінг, а також відшукати спонсорів для своїх наукових та бізнес-ідей.

У період війни бот також публікуватиме актуальні новини про протистояння російській агресії.

Показати ще новини
Радіо NV
X