Медики нарахували на планеті мільярд курців

6 квітня 2017, 16:52
Майже один мільярд людей як і раніше курять щодня, кожен четвертий чоловік і кожна двадцята жінка залежні від нікотину

При цьому американські дослідники відзначають, що відсоток курців на планеті в останні роки знижується, пише Medical Express.

Автори дослідження виявили, що поширеність щоденного куріння знизилася в глобальному масштабі - на 28% у чоловіків і 34% у жінок в період між 1990 і 2015 роками. Тим не менше, кількість щоденних курців в усьому світі продовжує зростати через зростання чисельності населення.

Відео дня

"Сьогодні кількість курців зростає швидше, ніж кількість людей, що кинули палити, що говорить про те, що ми повинні запобігати первинному вживанню тютюну і допомагати людям кинути курити", — заявила один з авторів дослідження, Эммануэла Гейкиду з університету штату Вашингтон у Сіетлі.

Велика частина курців живе в азіатських країнах – на перших місцях своєрідного антирейтингу перебувають Китай, Індія та Індонезія. У цих трьох країнах курять в цілому майже 400 мільйонів чоловіків. А ось за кількістю жінок-курців лідирує США - 17 мільйонів. Трохи відстають Китай та Індія - по 14 мільйонів.

Додамо, що в 30 країнах світу, загальна кількість курців не зросла, а знизилася. Зокрема, у Бразилії за останні 27 років курців стало менше на 56-57%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X