Космічний корабель Cygnus пристикувався до МКС

24 жовтня 2016, 10:44
Ракета Antares з українськім ступенем вивела космічну вантажівку на орбіту, а потім модуль здійснив стиковку з космічною станцією

Приватна космічна вантажівка Cygnus у неділю здійснила стиковку з Міжнародною космічною станцією (МКС). Про це йдеться на сайті американського Управління з повітроплавання і дослідження космічного простору NASA.

Відео дня

Всі попередні процедури перед стикуванням пройшли в штатному режимі і лише з невеликим запізненням від планового часу. Cygnus привіз більше двох тонн вантажу, включаючи продовольство для космонавтів, а також зразки для проведення ряду експериментів, зокрема, вимірювання рівня радіації на МКС за допомогою нового більш точного обладнання.

Також Cygnus привіз на станцію обладнання для виведення в космос мініатюрних супутників, призначених для спостереження за погодою на Землі. Корабель буде залишатися приєднаним до МКС більше місяця.

Cygnus був виведений на орбіту в понеділок з космодрому на острові Уоллопс (штат Вірджинія) в Атлантичному океані ракетою-носієм Antares-230.

Основна конструкція першого ступеня Antares розроблена українським конструкторським бюро "Південне" у кооперації з машинобудівним заводом Макарова, Хартрон-Акрос, Київприладом, Рапід Чезара і запорізьким Хартрон-Юком. Саме український перший ступінь відірвав ракету від землі і вивів на заплановану траєкторію в повітрі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X