Корпорація Boeing анонсувала виробництво нового космічного корабля Starliner

4 вересня 2015, 20:38
Американська авіабудівна корпорація Boeing анонсувала виробництво нового космічного корабля Starliner, повідомляє The Verge

Зокрема, про це керівництво авіагіганта повідомило в п'ятницю, 4 вересня під час церемонії відкриття нового ангару технічного обслуговування в Космічному центрі імені Кеннеді в штаті Флорида.

Відео дня

У Boeing стверджують, що новий об'єкт допоможе їм перейти від проектування транспортного засобу, до безпосереднього його будівництва, а в майбутньому дозволить провести випробуваня. Очікується, що перші запуски Starliner планується здійснити в 2017 році.

"Зрештою, ми будемо мати дуже безпечний і дуже ефективний спосіб доставки астронавтів туди і назад на низькій навколоземній орбіті," - сказав представник Boeing.

В цілому ж, програма є частиною зусиль NASA з транспортування астронавтів до Міжнародної космічної станції виключно за допомогою американської техніки.

Раніше повідомлялось, що європейський авіаційний концерн Airbus отримав патент на будівництво надзвукового літака, здатного скоротити подорож з Нью-Йорка в Лондон з семи годин до однієї години.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X