Компанія Blue Origin буде продавати квитки в космос по $200 000 - Reuters

13 липня 2018, 15:18

Космічна компанія Blue Origin Джеффа Безоса планує залучити від $200 000 до $300 000 за кожен квиток в космос.

Польоти повинні початися вже в 2019 році, повідомили Reuters два людини, знайомі з планами компанії.

Керівники компанії, створеної засновником Amazon.com Inc Безосом у 2000 році, повідомили під час бізнес-конференції минулого місяця, що незабаром планують провести тестові рейси з пасажирами в кораблі New Shepard і почати продаж квитків в наступному році. Представники Blue Origin не відповіли на прохання про коментарі щодо стратегії ціноутворення. Безос сказав, що ціни на квитки ще не визначені.

Відео дня

Однак, співробітник Blue Origin, з перших рук довідався про план ціноутворення, сказав, що компанія почне продавати квитки в діапазоні від $200 000 до $300 000. Другий співробітник сказав, що квитки будуть коштувати мінімум $200 000. Обидва вони говорили на умовах анонімності, оскільки стратегія ціноутворення є конфіденційною.

Blue Origin вже провела вісім випробувальних польотів вертикального зльоту і посадки апарату New Shepard зі свого стартового майданчика в Техасі, але вони були без пасажирів на борту. У двох рейсах використовувався тестовий манекен.

Аналітики аерокосмічної компанії Teal Marco Caceres припускають, що кожен пуск New Shepard обходиться в $10 млн, тобто перші космічні польоти будуть збитковими для Blue Origin.

Три джерела незалежно один від одного повідомили також, що першими пасажирами Blue Origin будуть її власні співробітники, хоча компанія поки не вибрала їх.

Додамо, система New Shepard складається з багаторазової ракети-носія і пасажирської капсули. Ракета піднімає капсулу вище лінії Кармана (умовна межа космосу на висоті в 100 кілометрів), після чого капсула від'єднується і обидві частини приземляються незалежно одна від одної.

Показати ще новини
Радіо НВ
X