Майбутнє настало. П’ять країн, які страждають від глобального потепління зараз

31 серпня, 08:02
Ексклюзив НВ
Кліматична катастрофа у різних країнах (Фото:Mahmud Hossain Opu)

Кліматична катастрофа у різних країнах (Фото:Mahmud Hossain Opu)

Люди у різних куточках планети вже почали відчувати наслідки глобальних кліматичних змін. Але які країни зараз переживають кліматичну катастрофу?

Шосте масове вимирання, нові температурні рекорди по всьому світу, небувалі раніше засухи в різних країнах, а також попередження вчених з приводу майбутньої кліматичної катастрофи.

Відео дня

Поки міжнародне співтовариство зайняте вирішенням найважливіших геополітичних питань відразу всіх континентах, Земля дедалі швидше стає непридатною життя.

Одна з останніх кліматичних новин - катастрофічна повінь у Пакистані, яка затопила як мінімум третину країни і призвела до загибелі понад 1136 людей за останні два місяці.

Тим часом, вічна мерзлота у Арктиці та Антарктиді тане найшвидше за останні 5500 років, а Австралія перебуває за крок від кліматичного колапсу. Здавалося б, Україна поки що найменше страждає від глобального потепління. Але кліматологи попереджають, що війна вкрай негативно вплине на екосистему нашої країни.

Деякі інші держави вже зараз у повній мірі негативні зазнають наслідків кліматичних змін. І далеко не всі з них мають ресурси для того, щоб впоратися з цими наслідками.

У зв'язку з цим НВ зібрав п'ять найбільш уразливих країн, які навряд чи зможуть впоратися з глобальним потеплінням поодинці.

Показати ще новини
Радіо НВ
X