Китай заявив, що знайшов сліди інопланетної цивілізації. Але потім передумав

15 червня 2022, 14:42
Китайський телескоп Sky Eye, ймовірно, зафіксував сліди інопланетного життя (Фото:Xinhua)

Китайський телескоп Sky Eye, ймовірно, зафіксував сліди інопланетного життя (Фото:Xinhua)

Нашестя інопланетян — саме те, чого жителям планети Земля зараз хочеться найменше. Днями офіційний Пекін заявив, що знайшов їх. А потім видалив матеріал.

Як повідомляє видання Bloomberg, державний ЗМІ Китаю Science and Technology Daily опублікував звіт про спостереження телескопа Sky Eye.

У документі йшлося про виявлення вузькосмугових електромагнітних сигналів, що відрізняються від усього баченого раніше.

Відео дня

Після публікації матеріал одразу став вірусним – його підхопили решта видань в Азії та інших частинах світу, а також соцмережі. Це не дивно, адже головним завданням телескопа були пошуки позаземного життя. Кілька разів він уже виявляв підозрілі сигнали — у 2019 та 2020 роках.

Через деякий час STD видалив статтю. За словами Чжана Тонцзе, головного наукового співробітника групи з пошуку позаземних цивілізацій, на якого посилаються у звіті, китайський Sky Eye надзвичайно чутливий у низькочастотному радіодіапазоні, тому він цілком здатний вловити сліди інопланетного життя. При цьому вчений додає, що незвичайні сигнали вимагають вивчення, оскільки можуть бути спровоковані перешкодами.

Раніше НВ Техно писав про те, що американські військові чиновники розповіли про роботу, яку проводить Міністерство оборони США для розслідування випадків виявлення американськими військовими НЛО .

Фахівці скептично налаштовані щодо позаземного походження НЛО. Але остаточні висновки стануть можливими лише після всебічного вивчення.

Показати ще новини
Радіо NV
X