Китай запустить на Місяць апарат для збору ґрунту

24 жовтня 2016, 13:44
Відправка китайського апарата Чан'е - 5 на Місяць відбудеться в 2017 році

Китай готується запустити в 2017 році апарат Чан'е - 5 на Місяць для збору зразків місячного грунту і доставити їх на Землю в рамках третього етапу китайської програми місячних досліджень. Про це повідомило агентство Сіньхуа.

Відео дня

"Китай добре підготовлений до майбутнього в 2017 році запуску місячного зонда Чан'е-5, який збере на Місяці зразки гірських порід і доставить їх на Землю для наукових досліджень", - говорить головний дослідник китайської програми місячних досліджень Оуян Цзиюань.

Він також зазначив, що запуск Чан'е-5 відноситься до третього етапу китайської програми дослідження Місяця. В рамках цього етапу на Місяць будуть запущені апарати Чан'е-5 і Чан'е-6, основним завданням яких буде доставки на Землю зразків місячних порід.

В даний час благополучно йде розробка супутника зондування Місяця Чан'е-5, його запуск на Місяць буде здійснено з космодрому в південнокитайської провінції Хайнань в 2017 році за графіком, якщо не виникнуть непередбачені обставини.

Крім того, зонд Чан'е-4, що виконував роль дублера для зонда Чан'е-3, в 2018 році здійснить посадку на зворотному боці Місяця, підтвердив Оуян Цзиюань. Посадка апарату на зворотний бік Місяця буде проводитися вперше в історії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X