Китай відправиться на темну сторону Місяця в 2018 році

18 січня 2016, 11:16
Державна адміністрація Китаю з науки, технологій і промисловості для національної оборони (SASTIND) має намір відправити на зворотний бік Місяця міжпланетну станцію Чан'е-4

Зворотню сторону Місяця не видно з Землі і досі вона не була досліджена. За словами голови відділу місячних досліджень SASTIND Лю Цзичжуна, Китай володіє достатніми ресурсами і технологіями для відправки зонда на зворотний бік Місяця і відкритий для співробітництва зі світовим співтовариством.

Відео дня

В грудні 2013 міжпланетна станція Чан'е-3 здійснила першу в історії китайської космонавтики посадку на поверхню Місяця, і вона досі посилає повідомлення на Землю. Лю Цзичжун зазначає, що Чан'е-4 конструктивно схожий на свого попередника, але може нести більше корисного навантаження. Апарат буде використаний для вивчення геологічних умов на зворотному боці Місяця.

Китай також планує відправити до супутника Землі апарат Чан'е-5. Це буде третій крок китайської програми з вивчення Місяця, що передбачає вихід автоматичних міжпланетних станцій на орбіту, їх посадку і повернення. Наразі Чан'е-5 знаходиться в розробці.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X