Китай планує висадку на Марсі в 2020 році

22 вересня 2017, 11:08
Китай має намір в ході першої місії по дослідженню Марса зробити не тільки обліт навколо планети, а й вдалу посадку зонда на Марс

Про це заявив представник Академії наук Китаю Сюй Фаньцзян на триденному Пекінському міжнародному форумі з дослідження Місяця і далекого космосу, повідомляє агентство Сіньхуа.

Відео дня

Перший китайський зонд для дослідження Марса буде обладнаний 13 приладами. Зокрема, шість видів корисного навантаження будуть встановлені на марсоході. В ході місії буде проведено збір даних про космічне середовище, поверхневу структуру, атмосферне середовище, особливості топографії та геоморфології Марса.

Марсохід вагою близько 200 кг вивчатиме поверхню планети, а також тестуватиме обладнання, яке в наступної місії буде використовуватися для збору зразків ґрунту і скельної породи планети і їх подальшої відправки на Землю.

Як повідомив головний інженер-проектувальник першої китайської місії на Марс Чжан Жунцяо, Китай планує запустити космічний корабель в 2020 році.

Раніше НВ повідомляло, що приватний китайський стартап Link Space планує створити ракету з повертається першою сходинкою вже до 2020 року. Китайська ракета отримала назву New Line. Вона призначена для підняття вантажів масою до 200 кг на геліосинхронну орбіту - до 550 км. Двоступенева рідинна ракета буде заввишки 20 метрів і діаметром 1,8 метра.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X