Картопля могла змінити геном давніх людей - вчені

12 листопада 2018, 17:31

Дослідники використовували аналіз ДНК, щоб показати, що стародавні жителі перуанського нагір'я були адаптовані до екстремального висотного середовища на відміну від інших глобальних популяцій.

Однією з причин таких відмінностей вчені називають картоплю, яку почали культивувати в Перу тисячі років тому, повідомляє Futurity.

"Ми бачимо різну конфігурацію гена, пов'язаного з переварюванням крохмалю в тонкому кишечнику, в сільськогосподарських древніх андійських зразках генома, але не в геномі мисливців і збирачів на узбережжі. Це передбачає свого роду спільну еволюцію сільськогосподарських культур і людини", - говорить провідний автор дослідження Джон Ліндо, генетик в Університеті Еморі в США.

Відео дня

Навпаки, європейські популяції, які почали споживати більше зерна з ростом сільського господарства, показують інші геномні зміни. Дослідження показали, що їх геноми мають збільшену кількість копій гена, що кодує амілазу - фермент в слині, який руйнує крохмаль.

У дослідженні вивчалося сім стародавніх геномів з регіону Тітікака в Андському нагір'я Перу, починаючи з 1800 до 7000 років. Дослідники також порівняли стародавні цілі геноми з 64 сучасними геномами з гірських андських популяцій і низинних популяцій в Чилі, щоб визначити генетичні зміни, які з'явилися до прибуття європейців в 1500-х роках.

Як стародавні, так і сучасні висотні популяції показали сильний позитивний відбір за варіантами гена MGAM, що видно щонайменше 1800 років тому. Це відповідає археологічним свідченнями, що свідчить про те, що одомашнена картопля стала основним продуктом перуанського нагір'я ще 3400 років тому.

Дослідники також виявили, що геноми популяції андського гірського населення не мають тих же генетичних змін, які раніше спостерігалися в тибетських геномах у відповідь на гіпоксію або низький рівень кисню. Це говорить про те, що стародавні люди по-різному адаптувалися до великої висоті.

"Холодні температури, низький рівень кисню і інтенсивне ультрафіолетове випромінювання на Андському нагір'ї роблять гірську місцевість одним з найбільш екстремальних середовищ, які займають люди. Це дає нам уявлення про наш потенціал адаптації", - говорить Ліндо.

Показати ще новини
Радіо НВ
X