Яскраво-зелений метеор перетворив ніч в день в Таїланді

3 листопада 2015, 18:18
Минулої ночі жителі Таїланду спостерігали, як небо прорізав яскраво-зелений метеор. Численні очевидці зняли подію на відео.

Ця ніч у Таїланді виявилася незвично яскравою. Принаймні, на пару миттєвостей. Жителі Бангкока і кількох провінцій країни могли спостерігати в небі метеор яскраво-зеленого кольору. Деякі очевидці стверджують, що спалах буквально перетворив ніч на день, пише Bangkok Post.

Відео дня

Астрономічне товариство Таїланду на своїй сторінці в Facebook пояснило, що тайцям довелося побачити файерболл – особливо яскравий метеор. Це явище не можна назвати винятковим, оскільки саме у цю пору року в країні можна спостерігати Тауриди – щорічний метеоритний потік. Тайські астрономи вважають, що небесне тіло повністю згоріло, а значить, швидше за все, це не був метеорит.

«Кожен жовтень і листопад дві гілки Таурид стають активними. Тауариди славляться не стільки кількістю болідів, скільки метеорами, яких вони виробляють. Періодично можна спостерігати збільшення кількості файерболлів. 2015-й може бути таким роком», - вторять своїм колегам члени Американського метеорного товариства.

Багатьом очевидцям події вдалося зняти її за допомогою відеореєстраторів в своїх автомобілях. Записи швидко поширилися по інтернету.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X