Ізраїльські вчені оголосили про прорив у боротьбі зі СНІДом

2 листопада 2016, 09:36
В Ізраїлі створили нові ліки, яке змушує ВІЛ-інфіковані клітини руйнуватися без шкоди для решти клітин

Препарат, який може подарувати надію на зцілення людям з ВІЛ, зараз проходить випробування в медичному центрі Каплан в Реховоті, повідомляє видання Times of Israel.

Препарат був доданий у пробірки, що містять кров десяти пацієнтів зі СНІДом, які в даний момент проходить лікування в лікарні Каплан. Було виявлено, що кількість клітин, заражених ВІЛ зменшилася в цих пробах крові на цілих 97 відсотків всього за вісім днів.

Відео дня

Активний інгредієнт в препараті являє собою пептид, який був розроблений Авраамом Лойтером і Асафом Фридлером в Єврейському університеті. Пептид викликає кілька копій ДНК вірусу у зараженій клітині, в результаті чого клітини саморуйнуються.

"З нашим підходом ми знищуємо саме клітини, так що немає ніяких шансів, що вірус одного разу прокинеться, бо не буде ніяких клітин, які містять вірус", - пояснює один з авторів дослідження, Авраам Лойтер.

За його словами, "препарат підсилює певні процеси в організмі під час поширення вірусу, що підвищує ймовірність смерті заражених клітин".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X