Ілон Маск розповів про плани по колонізації Марса

16 червня 2017, 11:38
Глава компанії SpaceX Ілон Маск докладно виклав свій план колонізації Марса для наукової спільноти

Маск зазначив, що при сучасних технологіях, квиток на Марс буде коштувати близько $10 мільярдів. Мільярдер бачить своє завдання в тому, щоб знизити ціну до $200 тисяч, пише Science Alert.

Відео дня

Ілон Маск впевнений, що ключ зниження ціни лежить в розробці нового, легкого і дешевого виду палива для космічних кораблів, які будуть курсувати між планетами. Паливо для ракет на зворотну дорогу передбачається виготовляти на Марсі. На думку Маска, найкраще для цієї мети підійде метан.

Маск переконаний, що людство зможе побачити перші туристичні польоти на Марс в 2023 році. А перший корабель Dragon 2 відправиться на Марс через два роки.

На думку журналістів, заяву Маска є скоріше презентацією, а не серйозною аналітикою із зазначенням точних часових рамок колонізації Марса. Проте, воно дозволяє поглянути на найближчі перспективи SpaceX.

"На мій погляд, публікація цих даних передбачає не тільки можливість для космічного співтовариства познайомитися з докладним баченням перспектив SpaceX в контексті, а й послужить цінною архівною довідкою для майбутніх досліджень", - зазначив Скотт Хаббард, головний редактор журналу New Space.

Показати ще новини
Радіо НВ
X