Ілон Маск придумав нову назву для ракети BFR

20 листопада 2018, 09:58

Ілон Маск в своєму блозі оголосив нову назву для корабля, раніше відомого як BFR. Ракета буде називатися Starship.

Крім перейменування, Big Fucking Rocket чекають і деякі технічні зміни, пише Engadget.

"Перейменування BFR в "Зоряний корабель". У технічному відношенні тут дві частини: Зоряний корабель є космічним кораблем/верхнім ступенем і надважкої ракетою-носієм, ракетним прискорювачем, необхідним для подолання значної сили тяжіння Землі", - написав Ілон Маск в своєму блозі.

Відео дня

Також Маск зазначив, що компанія SpaceX відмовилася від ідеї доопрацювання другого ступеня ракети-носія Falcon-9 для її повторного використання.

"До речі, SpaceX більше не планує модернізацію другого ступеня Falcon-9 для повторного використання. Замість цього прискоримося з BFR. Новий дизайн дуже вражає!", - написав Ілон Маск.

Компанія готується почати польотні випробування космічного корабля вже в кінці 2019 року на споруджуваному космодромі SpaceX в Південному Техасі.

BFR (Big Falcon Rocket або Big Fucking Rocket) - проект ракети-носія і космічного корабля нового покоління від SpaceX. Проект також передбачає створення наземної інфраструктури для запуску і повторного використання системи і "паливних депо" для дозаправки на низькій навколоземній орбіті. BFR набагато більше по масі і розміру, ніж існуючі ракети SpaceX, і дозволить виводити на орбіту понад 100 тонн вантажу.

Раніше НВ повідомляло, що компанія SpaceX повідомила, що першим космічним туристом, який полетить в політ на Місяць, стане японський мільярдер Юсаку Маезава. Маезава займає 17-е місце серед найбагатших японців. Він розбагатів після заснування магазину з продажу одягу Zozotown. Також SpaceX повідомила, що політ пройде на кораблі BFR.

Показати ще новини
Радіо NV
X