Ілон Маск показав, як планує летіти на Марс

26 вересня 2017, 12:32
Глава компанії SpaceX Ілон Маск показав відеосимуляцію роботи міжпланетного космічного корабля

Відео з симуляцією майбутнього польоту Ілон Маск опублікував в своєму блозі.

У свій пост Маск додав п'ять коротких відео. Вони показують момент запуску корабля з Землі, відділення та повернення ракети-носія назад на планету, вихід корабля на орбіту і його дозаправку, розгортання сонячних батарей, а також сам політ і посадку на поверхню Марса.

Відео дня

"Це моделювання того, як буде працювати космічний корабель SpaceX. Основні поліпшення будуть розкриті в п'ятницю на конференції IAC2017 в Австралії. Певні аспекти нового дизайну і його додатків будуть несподіваними", - написав Ілон Маск в коментарях до відео. Таким чином, варто чекати новин з IAC2017, 68-го конгресу Міжнародної федерації астронавтики, який відбудеться 25-29 вересня в Аделаїді (Австралія).

Кінцевою метою програми Ілон Маск бачить створення на Марсі повністю автономного людського поселення. Тому останній із серії роликів демонструє результати терраформування планети.

Simulation of how the SpaceX Interplanetary Spaceship and Rocket design would work . Will be unveiling the new version on Friday afternoon at IAC Adelaide . Certain aspects of the new design and its applications will be unexpected .

Публікація від Elon Musk (@elonmusk)

Показати ще новини
Радіо НВ
X